Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies. Pozwalają nam one zapewnić Ci wygodę podczas przeglądania naszego serwisu. Więcej na temat cookies znajdziesz w Polityce prywatności.
x
pl en
 • Misja
 • Historia
 • Realizacje
 • Referencje
 • Certyfikaty
 • Praca
 • Napisali o nas
 • Dla mediów
 • Menu

  Napisali o nas

  30/01/2024

  Nowoczesna alternatywa dla lamp wysokoprężnych: Lampy LED Intense Plus HELIOS

  Więcej
  17/01/2019

  Duża moc, niski pobór energii - LED Intensive HELIOS

  Więcej
  17/01/2019

  Bezpośredni zamiennik tradycyjnych żarówek

  Więcej
  27/02/2015

  Jak połączenie z Iskrą wpływa na bieżące funkcjonowanie firmy Helios? Jakie wyzwania stoją przed zarządem firmy Helios? W jakim kierunku rozwija się oferta produktowa? Jak utrzymać się na konkurencyjnym rynku oświetleniowym? W jakich dziedzinach oświetlenia Helios wygrywa z konkurencją?
  Odpowiedzi na te pytania udziela Antoni Szabla - prezes zarządu Fabryki Żarówek HELIOS Sp. z o.o.

  Więcej
  24/02/2015

  Źródła światła LED to wysokiej jakości zamienniki tradycyjnych żarówek. Ciepła barwa emitowanego światła pozytywnie wpływa na atmosferę codziennego funkcjonowania człowieka, ułatwia odprężenie i poprawia komfort wypoczynku. Mniejszy pobór mocy z sieci elektrycznej pozwala na obniżenie kosztów oświetlenia.

  Więcej
  12/01/2015

  Wzmocniona konstrukcja układu świetlnego sprawia, że żarówki wstrząsoodporne marki SOLEO są szczególnie odporne na różnego rodzaju drgania i wibracje.

  Więcej
  30/12/2013

  Katowicka Fabryka Żarówek "Helios" poszerzyła swoją ofertę o nowe ledowe źródła światła: lampę świecową, lampy liniowe i reflektor.

  Więcej
  25/11/2013

  Lighting.pl informuje o nowościach LED-owych w ofercie handlowej Fabryki Żarówek HELIOS.

  Więcej
  21/11/2013

  Listopadowe wydanie "e-Architektury od Wnętrza" poleca produkty dedykowane biurom i wnętrzom komercyjnym. Wśród nich lampy liniowe LED Helios.

  Więcej
  12/11/2013

  W październikowym wydaniu "elektro.info" scharakteryzowano i porównano podstawowe parametry powszechnie stosowanych źródeł światła. Pomiary wykonano przy wsparciu Fabryki Żarówek HELIOS, która udostępniła przetestowane źródła światła.

  Więcej
  18/09/2013

  Źródła światła LED to wysokiej jakości zamienniki tradycyjnych żarówek. Ciepła barwa emitowanego światła pozytywnie wpływa na atmosferę codziennego funkcjonowania człowieka, ułatwia odprężenie i poprawia komfort wypoczynku.

  Więcej
  01/09/2013

  Historia Fabryki Żarówek Helios, producenta specjalistycznych żarówek, sięga lat 30-tych XX wieku. Dzisiaj misją firmy Helios jest zapewnienie wysokiej jakości specjalistycznych produktów. Spółka planuje rozwój działalności naukowo-badawczej...

  Więcej
  01/09/2013

  Od września 2009 roku z rynków europejskich stopniowo wycofywane są nieefektywne źródła światła. W rezultacie ze sklepów znikają ostatnie egzemplarze tradycyjnych żarówek, które dotychczas stosowane były właściwie w każdym domu...

  Więcej
  01/09/2013

  Systemy ogrzewania wykorzystujące promienniki podczerwieni HELIOS umozliwiają stworzenie komfortu cieplnego zblizonego do słonecznego. Wysokowydajne źrodła ciepła HELIOS charakteryzuje kierunkowe promieniowanie oraz bezpieczeństwo stosowania.

  Więcej
  01/09/2013

  Specyfika pracy biurowej wymaga odpowiedniego dostosowania pomieszczenia, w którym przebywamy. Dotyczy to nie tylko należytego umeblowania i wyposażenia narzędziowego stanowiska pracy, ale również jego właściwego oświetlenia. 

  Więcej
  01/09/2013

  Bywa, że słowo prywatyzacja powoduje przyspieszone bicie serc. Pociąga ono bowiem za sobą skomplikowany proces zmian wpływających w sposób znaczący na sytuację wielu osób zatrudnionych w objętym nim przedsiębiorstwie. Pojawia się szereg pytań i wątpliwości, których rozwianie nie jest zadaniem łatwym...

  Więcej
  01/09/2013

  Eksploatacja systemów oświetlenia miejskiego w obecnych czasach wiąże się z poszukiwaniem nowych rozwiązań zmierzających do obniżenia ich kosztów oraz poprawy bezpieczeństwa i komfortu wszystkich użytkowników tej infrastruktury...

  Więcej